Νόμισμα Φοίνιξ

Περί νομισμάτων που δεν εμπίπτουν στη Νομοθεσία
Άβαταρ μέλους
smartmorpheus

Re: Νόμισμα Φοίνιξ

Δημοσίευση από smartmorpheus » 25 Ιουν 2014 19:42

οτι και να λες εντυπωση δεν κανεις εισαι ενας ασχετος που το παιζει σχετικος δεκαπεντε χρονια τωρα εγω ειμαι εδω ξερεις ποσοι σαν κι εσενα εχουνε περασει απο εδω?????

Η αλεπου δεκα χρονων και το αλεπουδακι 11 δεν γινεται... :ping:

evoix

Δημοσίευση από evoix » 25 Ιουν 2014 20:29

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370
Ονοματεπώνυμο: Αλεξανδρος

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 25 Ιουν 2014 23:41

παιδια ηρεμηστε λιγο........ας το παρουμε απο την αρχη!!!!
το θεμα το ανοιξες evoix για να μαθεις τι αξιζουν τα νομισματα ή να μας πεις οτι τα βρηκε το terra???
και πες μας λιγο και την ιστορια????ειχες πληροφορια???τα ειχε καποιος δικος σου εκει και τα εχασε???πως πηγες στο υπογειο.....και απο την αλλη αν δεν ηταν θαμενα στο υπογειο....και ηταν καπου τοποθετημενα....δεν εκανε και τιποτα σπουδαιο το terra.....

evoix

Δημοσίευση από evoix » 26 Ιουν 2014 00:21

Σε ένα υπόγειο γεμάτο σαβούρα,το τερα μας βρήκε μια σακούλα με κέρματα.Σπουδαίο η όχι,το τερα δούλεψε.Αυτό μου φτάνει έμενα.
Απορώ γιατί φαίνεται τόσο απίστευτο αυτό σε μερικούς....
Μου κινεί υποψίες...

ΥΓ.

Το συγκεκριμένο κέρμα οπού και να το κρύψουμε,και επιφανειακά θαμμένο 10-15cm,το τερα το πιάνει κατευθείαν.

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370
Ονοματεπώνυμο: Αλεξανδρος

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 26 Ιουν 2014 08:10

να μην σου κινει καθολου υποψιες.........παρτο αλλιος για να καταλαβεις και τους αλλους!!!!!!μαλλον δεν εχεις ξανασχοληθη με μηχανηματα και ραβδοσκοποια........
1)ξεκιναμε με την αξια των νομισματων...πιστευω και εγω οτι τα νομισματα σου εκτος απο την αξια του μεταλλου δεν εχουν κατι αλλο.....
2)τωρα για το terra...το οτι δουλεψε αναμεσα στην σαβουρα ειναι ενα +!!!!αλλα απο την αλλη αν ηταν στον αερα και οχι στην γη..ή θαμενα στους 10-15 ποντους και ειχαν 10 λεπτα που θαφτηκαν οποιοδηποτε μηχανημα και να εβαζες θα τα επιανε!!!
επισης...ειδη ειχες παει σε ενα υπογειο..οποτε κατευθειαν εχεις συγκεκριμενο χωρο(καμια σχεση με το βουνο)κατευθιαν η αποσταση σου με το αντικειμενο περιοριστηκε στα 4-5 μετρα και οχι στα 200-300 που ψαχνουμε απο τα διαφορα σημαδια χωρις ιστορια!!!!!απο την αλλη αν εσυ τα εθαψες τα νομισματα και μετα εσυ πηγες να τα ψαξεις εγκεφαλικα και μονο θα γυρνουσες το terra στο σημειο που ειχες στο μυαλο σου.....βλεπεις οτι γεννιουντε διαφορα ερωτηματα.......γιαυτο σου ειπα πες μας λιγα λογια για την ιστορια!!!!!
οποτε βλεπεις οτι εμεις πρεπει να εχουμε υποψιες και οχι εσυ!!!!!!!εκτος και αν εισαι καινουργιος στο χομπι ηρθες σε επαφη με το terra σαν πρωτη φορα και νομιζες οτι εκανε κατι σπουδαιο.......για μενα ειναι μακραν το καλητερο ραβδοσκοποικο που κυκλοφοραει αυτην την εποχη στην αγορα αλλα για σενα δεν εκανε και κατι σπουδαιο!!!

evoix

Δημοσίευση από evoix » 26 Ιουν 2014 16:23

Με μηχανήματα έχω ασχοληθεί,και αρκετά μάλιστα,με ραβδοσκοπικά όχι γιατί έχω δει πολλές κωμωδίες σε αυτό το θέμα,και είχα μια μικρή αμφιβολία στο πίσω μέρος του μυαλού για της δυνατότητες του.
Άλλα πλέων είμαι 1000% σίγουρος για το τι μπορεί να κάνει.
Από ότι έχω καταλάβει,πολλοί μπορεί να μπερδεύονται με το τερα λόγο των δυνατοτήτων που έχει το τερα στο βάθος.Είναι πολύ ΔΥΝΑΤΌ. :D

moyia

Δημοσίευση από moyia » 26 Ιουν 2014 17:02

αντε και με πενηντα κιουπια,αλλα αληθεια αυτα θα τα βαλεις φωτο αμα τα βρεις (?)...
"Οτι αξιζε να ειπωθει εχει ηδη ειπωθει."

evoix

Δημοσίευση από evoix » 26 Ιουν 2014 17:19

Σε λιγες μερες θα σου πω....

Άβαταρ μέλους
smartmorpheus

Δημοσίευση από smartmorpheus » 27 Ιουν 2014 15:13

Έχουν περασει απο αυτες τις σελιδες εκατονταδες τα τελευταια 15 χρονια...

Εικόνα

makispapadopoulos

Δημοσίευση από makispapadopoulos » 05 Ιούλ 2014 10:31

παλικαρια χαλαρωστε ειναι κριμα να πλακωνομαστε μεταξη μας
η ισχεις εν τη ενωση ελεγαν κοποτε...
κατι θα ηξεραν!!!
με το συμπαθιο κιολας που μπαινο αναμεσα ο ποντιος 8)

Άβαταρ μέλους
smartmorpheus

Δημοσίευση από smartmorpheus » 05 Ιούλ 2014 22:20

Δεν τσακονωμαι. Με κανεναν απλώς μετα απο είκοσι χρονια σε αυτές τις σελίδες ξερω ποιος χάνει λάδια και ποιος οχι

Απάντηση

Επιστροφή σε “Νομίσματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης