Διαχωρισμός θέματος (Πωλείται mpros 1)

Απάντηση
kapten tromaras

Διαχωρισμός θέματος (Πωλείται mpros 1)

Δημοσίευση από kapten tromaras » 10 Μάιος 2017 13:52

ΠΩΛΕΙΤΑΙ παλμικο με 2 τελαρα 1,50 χ1,50 και 60χ1.20 2 φορες βγηκε βουνο,το πουλαει ενα φιλοσ και το εβαλα εγω,εχει αναγκη γειαυτο το πουλαει.ευχαριστω.http://www.mpros.eu/en/products/antennas.html http://www.mpros.eu/en/products/antennas.html

2300
Οκ

Σημ. Admin: Η συζήτηση διαχωρίστηκε από την αγγελία πώλησης.

Άβαταρ μέλους
Classic

Re: Πωλείται mpros 1

Δημοσίευση από Classic » 11 Μάιος 2017 21:37

Ετσι για την ιστορια γνωστος μου το πηρε καινουριο 1800 ευρωπουλα οποτε ο φιλος το δινει ακριβα.
Ομως και ο δικος μου μαλλον το παει για σκοτωμα, λες???
Geo

kapten tromaras

Δημοσίευση από kapten tromaras » 12 Μάιος 2017 09:34

δραμινε τραβα γεια κανα αγριογουρουνο τετια μηχανηματα μονο ο τυρεμπορασ βγαζει και εσυ τραγουδα,αντε γεια,δεν θα κατσω να ασχολιθο μαζι σου ετσι και αλιοσ ο τιποσου ειναι να σπερνεισ διχονια σε ολλο τον κοσμο,ξανα αντε γεια.το ιδιο εκανεσ και στα ψαχτηρια αλα μονο χαμενοσ βγενεισ απο ολα αυτα.καλημερα.

kapten tromaras

Δημοσίευση από kapten tromaras » 12 Μάιος 2017 09:36

ααα ξεχασα και εγω να το πω ,,,ετσι γεια τιν ιστορια και μενα γνοστοσ μου το πηρε 3300 και σε 2 μερεσ πιρε 2.5εκατομιρια ευρο ετσι γεια τιν ιστορια,

Άβαταρ μέλους
Classic

Δημοσίευση από Classic » 12 Μάιος 2017 14:21

Εαν εννοεις εμενα δεν ειμαι Δραμινος.
Απο εκει και περα μπορω να δωσω και στοιχεια για τον κατοχο που το πηρε 1800 και δεν δουλευουν τα 2 τελαρα εδω και 2 μηνες χωρις να υπαρχει η αναλογη τεχνικη υποστηριξη.
Εαν εσυ θεωρεις σπορα διχονοιας το να εμφανιζεις την αληθεια τοτε μαλλον δεν εχεις πει αληθεια ποτε στη ζωη σου.
Οσο για το τι κανει το μηχανημα αστο για αλλη φορα :k:
Geo

dimitrisps

Δημοσίευση από dimitrisps » 13 Μάιος 2017 21:28

αγαπητοι συναδελφοι καλησπερα
διαβασα τα γραφομενα που αν και με ενοχλησαν δεν αξιζει ο κοπος να ασχοληθω με τα λεγομενα τετοιων ποταπων αναξιοπιστων και πανω απ ολα οντων που βγαζουν ολη την κακια και την ζηλοφθονια τους μεσα απο στημενες ψευτικες αναφορες
πρωτον η εταιρεια mpros ενημερωνει ολους τους συναδελφους οτι ειναι διατεθιμενη μετα απο συνενοηση να κανει παρουσιασεις οπου την καλεσουν προς απαντηση σε ενα ακομη ψεμμα που ξεστομισε ο αχαρακτηριστος για να διαπιστωσετε αν δουλευει το μηχανημα.
δευτερον η απαντηση στο δευτερο ψεμμα του αν υπαρχει σερβις σας ενημερωνουμε οτι οσα μηχανακια εχουν πουληθει μεχρι στιγμης δεν εχει υπαρξει το παραμικρο προβλημα
το σερβις ειναι δεδομενο και η εξυπηρετησεις πελατων αμμεσες
τωρα απο που το εβγαλε το συμπερασμα αυτο ο αρχιψευταρος δεν γνωριζω
τριτον δεν περιμενα και κατι καλυτερο απο ενα ατομο που μετα τον θανατο του πρωην φιλου του προσπαθησε να διεκδικησει δικαιωματα απο την κορη του στο φορουμ ψαχτηρια το οποιο ειχε εγκαταλειψει εδω και πολλα χρονια
τεταρτον η mpros επιδιξεις παρουσιασεις εδω και πολυ καρο σε εκατονταδες ατομα και ειναι ο μονος αναρμοδιος που μπορει να την χαρακτηρισει την στιγμη που δεν εχει παρευρεθει σε καμια
τεταρτον και αφορα η παρατηρη ση μου μονον αυτον ειναι νομιμοτατη και οταν πουλαει πουλαει με δοκιμες και οχι κατω απο το τραπεζι οπως αυτος
να του πω ντροπη του του ειναι αγνωστη λεξη για αυτον
να τον φτυσω απλα θα σκουπιστει
απλα τον ενημερωνω οτι υπαρχει και συνεχεια που ειναι και το αδυναμο σημειο καθε ζηλοφθονου

ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ

Δημοσίευση από ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ » 14 Μάιος 2017 02:27

Classic έγραψε:
12 Μάιος 2017 14:21
Εαν εννοεις εμενα δεν ειμαι Δραμινος.
Απο εκει και περα μπορω να δωσω και στοιχεια για τον κατοχο που το πηρε 1800 και δεν δουλευουν τα 2 τελαρα εδω και 2 μηνες χωρις να υπαρχει η αναλογη τεχνικη υποστηριξη.
Εαν εσυ θεωρεις σπορα διχονοιας το να εμφανιζεις την αληθεια τοτε μαλλον δεν εχεις πει αληθεια ποτε στη ζωη σου.
Οσο για το τι κανει το μηχανημα αστο για αλλη φορα :k:

Πέραν του μη άμεσου ενδιαφέροντος μου με το εν λόγο θέμα,όταν διατυπώνεις τέτοιου είδους βαριές κατηγορίες πρέπει να τις στηρίζεις με επιχειρήματα και αποδείξεις.
Ούτε εσένα γνωρίζω αλλά ούτε και το άλλο μέλος,που αν κατάλαβα καλά είναι κατασκευαστής και έμπορος του εν λόγο μηχανήματος.
Αυτό που μου κίνησε περισσότερο την περιέργεια και με έκανε να γράψω αυτό το πόστ ήταν ότι σε παλαιότερες αναρτήσεις είχατε δείξει την εικόνα ότι γνωριζόσαστε πολύ καλά και δείχνατε(από τα γραφόμενα)ότι ήσασταν φίλοι.
Οπότε δύο τινά μπορεί να συμβαίνουν :
α)Βάζεις πάνω από την φιλία την αλήθεια και ενημερώνεις(με αυτόν τον απαράδεκτο τρόπο που διάλεξες)τα μέλη της σελίδας καταγγέλλοντας την κακή πρακτική του εν λόγο έμπορα.
β)Βρήκες βήμα(μέσω του εδώ forum)να βγάλεις τα απωθημένα σου ή ότι άλλο σε χωρίζει πλέον από τον πρώην φίλο σου,εκτοξεύοντας ανυπόστατες κατηγορίες προσπαθώντας να τον βλάψεις οικονομικά.

panasss

Δημοσίευση από panasss » 16 Μάιος 2017 22:39

@ Classic Κρίμα το ύψος σου γιατί μπόι δεν έχεις!!!

Άβαταρ μέλους
Classic

Δημοσίευση από Classic » 25 Ιουν 2017 09:40

Μιας και ειχα καιρο να μπω και ειδα πολλα γραφομενα ας ξεκινησω με τον Τυρεμπορα.
Εχω μαθει να μιλαω αληθειες και μονο.
Το μηχανακι που αναφερω πουληθηκε στην Κοζανη (ειναι φιλος τυ Περικλη).
Επι δυο μηνες μολις εβαζε οποιο απο τα δυο πηνια (εκτος απο ενα που δουλευε) το μηχανημα δεν εκανε κιχ και ηθελε μετα ενα τεταρτο για να συνελθει.
Βεβαια οταν σε ειδοποιησε για το τι φταιει του ειπες να στειλει το μηχανημα για να φτιαξεις τα πηνια, παλι καλα που δεν ζητησες και το αυτοκινητο για παρεα.
Απο υγρασιες και χορταρακια δοξα τον Θεο επιανε μπολικα , να δουμε που θα παει με αυτο.
Γιατι κακα τα ψεματα ενα Delta Pulse η XR71p οτι και να το κανεις θα παραμεινει Delta της εποχης του 1980.
Τωρα εαν αυτα που γραφω δεν υφιστανται μπορω να βαλω και το τηλεφωνο τυ πελατη να παιρνουν οι τυχον ενδιαφερομενοι απευθεια τηλεφωνο για πληροφοριες για το Super Duper potatoes :k:
ΥΓ.. 1. την ωρα που γραφω αυτο το μην δεν γνωριζω εαν αποκατασταθηκαν τα πηνια η τιποτα ακομα........
2. Δεν ξαναγραφω για αυτη την παπαρια :fff: γιατι της παει πολυ για να την κανω και διαφημιση
Geo

Άβαταρ μέλους
Classic

Δημοσίευση από Classic » 25 Ιουν 2017 09:45

panasss έγραψε:
16 Μάιος 2017 22:39
@ Classic Κρίμα το ύψος σου γιατί μπόι δεν έχεις!!!
Panass ασε την πλαγια διαφημιση.
Εαν εχω μποι το γνωριζω εγω. Εσυ τραβα να κανεις τον αβανταδορο.
Γιατι εαν πραγματι ξερεις τοτε γιατι δεν λες οτι ειναι ενα Δελτα των 100 ευρω σε ακριβο περιτυλιγμα??
Γιατι δεν λες οτι δεν εχει εξισοροπηση εδαφους ?
Γιατι δεν λες οτι δεν εχει ενδειξη ID οπως τα συγχρονα παλμικα?
Γιατι δεν λες οτι δεν αποριπτει τα "παλια" κεραμεικα???
Και πολλα αλλα τα οποια η "ιδιοτητα σου" σε απαγορευει να γραψεις η δεν εχεις τα κοτσια κα το κανεις.
Geo

Άβαταρ μέλους
Classic

Δημοσίευση από Classic » 25 Ιουν 2017 09:52

Απαντοντας και στον Αριστοβουλο θα πω πως δεν βρηκα βημα να κανω ζημια.
Ζημια κανει αυτος που πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες και οχι αυτος που υποδεικνυει οτι τα φυκια ειναι απλως φυκια.
Οπως θα διαβασες πιο πανω γραφω συγκεκριμενα πραγματα για το προβλημα που εχει το μηχανημα.
Θα επρεπε να με συγχαρεις και οχι να με παρατηρησεις
Τιποτα αλλο.
Οσον αφορα τον captain tromara ζητω συγνωμη που του χαλασα την αγγελια, δεν ειχα τετοια προθεση.
Μια επισημανση ξεκινησα να κανω.
:D
Geo

ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ

Δημοσίευση από ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ » 04 Ιούλ 2017 19:27

Classic έγραψε:
25 Ιουν 2017 09:52
Απαντοντας και στον Αριστοβουλο θα πω πως δεν βρηκα βημα να κανω ζημια.
Ζημια κανει αυτος που πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες και οχι αυτος που υποδεικνυει οτι τα φυκια ειναι απλως φυκια.
Οπως θα διαβασες πιο πανω γραφω συγκεκριμενα πραγματα για το προβλημα που εχει το μηχανημα.
Θα επρεπε να με συγχαρεις και οχι να με παρατηρησεις
Τιποτα αλλο.
Οσον αφορα τον captain tromara ζητω συγνωμη που του χαλασα την αγγελια, δεν ειχα τετοια προθεση.
Μια επισημανση ξεκινησα να κανω.
:D
Φυσικά θα σε είχα συγχαρεί εάν πράγματι το έκανες προς ενημέρωση των μελών και τα λεγόμενα σου στηρίζονταν σε αποδεικτικά στοιχεία.
Όπως έχω ήδη πει,ούτε εσένα ξέρω ούτε τον άλλο.
Αυτό όμως που διέκρινα είναι ότι μάλλον πάτε να λύσετε τις προσωπικές σας διαφορές μέσω του φόρουμ.
Αν ευσταθούν ή όχι όλα αυτά που καταγγέλεις δεν μπορούν να ελεγχθούν μιας και δεν δίνεις περισσότερα στοιχεία.
Άνοιξε ένα καινούργιο θέμα με πιο εμπεριστατωμένη ανάλυση και στοιχεία για όλα αυτά που καταγγέλεις, χωρίς να χαλάς την εδώ αγγελία.

Άβαταρ μέλους
admin
Administrator
Administrator
Ονοματεπώνυμο: Φωτιάδης Ντίνος
Επικοινωνία:

Re: Διαχωρισμός θέματος (Πωλείται mpros 1)

Δημοσίευση από admin » 06 Ιούλ 2017 12:18

Το θέμα συζήτησης διαχωρίστηκε από την αγγελία πώλησης.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Παλμικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης